Baharda Kendinizi Yeniden Keşfedin Baharda Kendinizi Yeniden Keşfedin

Baharda Kendinizi Yeniden Keşfedin

RhinolightRhinolight

Rhinolight

Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı? Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı?

Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı?

Soğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´daSoğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´da

Soğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´da

Burun estetiği 2Burun estetiği 2

Burun estetiği 2

Lazer Epilasyon kışLazer Epilasyon kış

Lazer Epilasyon kış

Doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsinizDoğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz

Doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz

Ses Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizdeSes Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizde

Ses Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizde

Meme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlamaMeme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlama

Meme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlama

Karın Estetiği

karın estetiği

Karın bölgesindeki cildiniz gevşekse, bu bölgede aşırı yağlanmaya ya da kilo alıp vermeye bağlı sarkıklık varsa karın germe operasyonu için uygun bir adaysınız demektir.
 

Aşırı kilo alma verme ve doğumlar sonrasında karında, cilt ve cilt altı kas yapılarında deformiteler oluşur ve bu deformiteler sonrasında tekrar kendiliğinden düzelmez.


Güzel bir karnı biçimlendiren faktörler, karın ön duvarındaki kasların anatomik olarak yerinde ve birbirine yakın olması, cilt altı yağlanmanın normal sınırlarda olması ve karnı örten cildin sadece o karnı örtecek yüzeyde olmasıdır. Bunun sağlanabilmesi deformitenin derecesine göre karın germe operasyonu, liposuction veya bu iki yöntemin kombinasyonlarıyla mümkündür.


Karın germe ameliyatları (abdominoplasti) normal olarak sezeryan ameliyatlarının uygulandığı çizgi üzerinden yapılır ve sezeryan izi benzeri çamaşır içinde kalan bir iz bırakır. Yaklaşık 2-3 saat süren, ve hastanede 1 ya da 2 gün kalınan bir ameliyattır. Ertesi gün bir korse giyilerek eve dönülebilir. İyileşme dönemi 10 gündür. 10 günden sonra normal hayata dönülebilir; fakat ağır egzersizler için 2 ay kadar beklenmelidir.

Randevu almak için tıklayınız.
Yayınlanma Tarihi: 1/29/2013 2:51:00 PM, Düzenleme Tarihi: 3/18/2013 4:14:00 PM, Editör: Onur KAYA
Bu sayfayı paylaşmak ister misiniz?

İlgili Kategoriler

 • Mikrokanüler Vaser® Liposuction

  Mikrokanüler Vaser® Liposuction

  Liposuction’da mükemmellik için en önemli şartlardan biri kullanılan kanüllerdir. Şu anda standart Liposuction işlemlerinde genellikle 3-4 mm boyutlarında kanüller kullanılmaktadır. Merkezimizde ise Ultrasonografik dalgalarla, sadece yağ dokularını selektif olarak parçalayan Vaser® teknolojisiyle birlikte MİKROKANÜL tekniği kullanılmaktadır.
 • Liposuction

  Liposuction

  Klasik Liposuction, başlı başına bir devrim iken, geliştirilen teknolojiler sayesinde bu teknik daha da mükemmel hale geldi. Mikrokanüller de bu teknolojinin en üst noktasını oluşturuyor. Liposuction, cilt altındaki yağların bir kanül ve güçlü vakum sistemi kullanılarak uzaklaştırılması işlemidir.
 • Meme Estetiği

  Meme Estetiği

  Göğüs estetiği operasyonu tüm dünyada en çok tercih edilen estetik ameliyatlarından biri halini almıştır. Merkezimizde bu alanda göğüs büyütme, küçültme, dikleştirme ve erkeklerin en büyük sorunu haline gelen jinekomasti ameliyatları yapılmaktadır.
 • Burun Estetiği

  Burun Estetiği

  Rhinoplasty, (Burun Estetiği) Estetik burun cerrahisi burun görünümünü iyileştirmek için yapılan şekil verme operasyonlarıdır. Bu cerrahi işlemde amaç burun şekil bozukluğunu düzeltmektir.
 • Karın Estetiği

  Karın Estetiği

  Karın bölgesindeki cildiniz gevşekse, bu bölgede aşırı yağlanmaya ya da kilo alıp vermeye bağlı sarkıklık varsa karın germe operasyonu için uygun bir adaysınız demektir.
 • Boyun Estetiği

  Boyun Estetiği

  Yaşlanmayla birlikte sarkma ve yağlanmada artış yüzünden boyunda ‘gıdı’ denilen bölge oluşur. Boyun estetiği ile bu görüntüden kurtulabilirsiniz.
 • Yüz Germe Operasyonu

  Yüz Germe Operasyonu

  Gelişen teknolojilerle, yüz germe ameliyatı artık daha kolay ve acısız gerçekleştirilebiliyor. Yüz germe operasyonu ile sarkma ve kırışıklıklar giderilebilmekte, kişi görünüm olarak beş ile on yıl gençleşebilmektedir.
 • Alın Germe

  Alın Germe

  Yaşlanmaya bağlı olarak kaş düşüklüğü, alın ve göz çevresi kırışıklıkları ile mimiklerin oluşturduğu çeşitli kırışıklıklar ve alında oluşan çizgiler, zamanla oluşan ve yüzümüzün görüntüsünü önemli oranda bozan estetik kusurlardır.
 • Kulak Estetiği

  Kulak Estetiği

  Kulağımızın belirli anatomik ve yerleşim yapısı vardır. Bu yapılardan birinde bir aksaklık meydana geldiğinde kulakta şekil bozuklukları ortaya çıkar. Bu bozukluklar içersinde en sık görüleni kepçe kulaktır. Kepçe kulak problemi, özellikle çocukluk çağında, çevreden gelen yorumlardan, şakalardan dolayı psikolojik sorunlara sebep verebilir. Günümüzde bu sorundan cerrahi müdahele ile kurtulmak, daha estetik bir görünüme sahip olmak mümkündür.
 • Göz Kapağı Estetiği

  Göz Kapağı Estetiği

  Yorgun bakışlar, göz etrafındaki kırışıklıklar ve torbalanmalar zamanla rahatsızlık verir. Artık göz kapağı estetiği sayesinde daha genç ve canlı görünmek mümkündür. İşlem, küçük bir alanda yapılmasına rağmen yüz gençleştirmeye katkısı son derece belirgindir.
 • Dudak Estetiği

  Dudak Estetiği

  Dudak dolgunlaştırma yöntemiyle, artık ince dudakları daha dolgun göstermek, dudak konturunu şekillendirmek mümkün.
 • Kol ve Bacak Estetiği

  Kol ve Bacak Estetiği

  Özellikle kilo alıp verme sonrası oluşan sarkmalar, artık lazer teknolojisiyle daha etkili ve kolay bir şekilde giderilebiliyor.
 • Genital Estetik

  Genital Estetik

  Genital bölge estetiği laser ve cerrahi tedavi yöntemleri kullanılarak uygulanabilir. Yara iyileşmesinin hızlı olması nedeniyle diğer estetik operasyonlarla beraber uygulanabilir. Labioplasti ve vajinoplasti en sık uygulanan yöntemlerdir.
Sizi aramamızı ister misiniz?

Tekrar gösterme. Kapat (x)