RhinolightRhinolight

Rhinolight

Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı? Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı?

Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı?

Soğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´daSoğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´da

Soğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´da

Burun estetiği 2Burun estetiği 2

Burun estetiği 2

Lazer Epilasyon kışLazer Epilasyon kış

Lazer Epilasyon kış

Anadolu Yakasında Altunizade Şubesiyle HizmetinizdeAnadolu Yakasında Altunizade Şubesiyle Hizmetinizde

Anadolu Yakasında Altunizade Şubesiyle Hizmetinizde

Doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsinizDoğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz

Doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz

Ses Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizdeSes Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizde

Ses Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizde

Meme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlamaMeme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlama

Meme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlama

Kurumsal

2005 yılında kurulan Anatomica, uzman ekibi ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla Gayrettepe'de KBB, Plastik Cerrahi ve Saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Genişleyen uzman kadrosuyla gücüne güç katan Anatomica, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet veriyor. 

 

Merkezimiz, Kulak Burun Boğaz alanlarının yanı sıra Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanında da dünya standartlarında hizmet sunuyor. Anatomica, başarıyla temsil ettiği Kulak Burun Boğaz alanındaki uzmanlık ve 7/24 hizmet veren KBB acil servisi anlayışının yanı sıra Plastik Cerrahi alanında da estetik kaygılarınızı; konforlu bir ortamda, profesyonel bir yaklaşımla, deneyimli ve yenilikleri takip eden geniş kadrosuyla gidermeyi ve size doğal bir görünüm sunmayı hedefliyor.
 

Uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, farklı ve özgün mimarisi ile Anatomica, dünya standartlarında, kaliteli hizmet anlayışı ile yurtdışından gelen hastalara da etkin hizmet sunuyor. Sağlık ve güzellik anlayışımızı, sizler için daha da ileriye taşıma hedefiyle yola çıktık ve bu yolculuğumuzun sonunda, elde ettiğimiz başarının gururunu sizlerle paylaşmaktayız.
 

Misyonumuz

Anatomica olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede ve en ekonomik koşullarda sunmaktır.
 

Merkezimiz, Türkiye'de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir.  Uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.
 

Vizyonumuz

Anatomica'nın hedefi, uzmanlık konuları dalında ilkleri uygulamayı sürdürüp, dünyadaki sayılı branş merkezlerinden biri olmak ve Türkiye'deki sağlık kurumları için örnek oluşturmaktır.
 

Kalite İlkelerimiz

  1. Uzman ekip ve yüksek teknoloji ürünü cihazlarla hizmet vermek.
  2. Hastalık teşhisinde, en hızlı ve güvenilir sonuçları vererek hastalarımıza etkin hizmet sağlamak.
  3. Hastanın sağlığını, konforunu ve ihtiyaçlarını ön planda tutmak.
  4. Ekibimizin kişisel gelişimlerine ve becerilerine katkıda bulunarak sizlere daha iyi hizmet sağlamak.
  5. Gerçekleştirdiğimiz bilimsel çalışmalar ve verdiğimiz eğitimlerle tıp dünyasına yenilikler kazandırmak.
  6. Hastalarımıza, dünya standartlarında hizmet vermek.


Tedavi Birimlerimiz

Anatomica Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi; profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosuyla, Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi bölümleriyle sizlere hizmet vermektedir.
 

Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

Kuruluşundan bu yana işitme engelli çocuklarımız için düzenlenen birçok projede yer alan Anatomica Tıp Merkezi, Çocuk Eğitim Derneği’nin işitme engelli çocuklara eğitim veren anaokulunun da güç ortaklarındandır.

Op. Dr. Ömer Cenker ILICALI'nın 2005 yılında başlatmış olduğu erken çocukluk ve okul öncesi dönem işitme engelli çocuk ve aile eğitimi projesi, 2014 yılı itibariyle Ataşehir’de hizmet veren, 0-6 yaş işitme engelli çocuk ve aile eğitim merkezinde 100’ün üzerinde çocuk ve aileleriyle devam etmektedir.

İşitme engelli çocuk ve aile eğitim merkezinde; 0-3 yaş arası çocuklara ayda 20 saat, 3-6 yaş arası çocuklara 40 saat, 7-14 yaş arası çocuklara da ayda 20 saat bireysel ve grup eğitimleri verilmektedir. Tüm bu eğitimler esnasında işitme engelli çocukların ailelerine de aile eğitimleri ve sosyal aktiviteler yaptırılmakta ve psikolojik destekler verilmektedir. Çocuk Eğitim Derneği’nde işitme kayıplarının odyolojik takibi ve doğru cihazlanma konusundaki sağlık danışmanlığı ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Merkezimiz, 24 Ocak 2012'de gerçekleşen Gayrettepe merkezinin açılışında, önemli bir sosyal sorumluluk projesini de açıkladı. Söz konusu tarihten itibaren ülkemizde ikamet eden 0-18 yaş arası tüm kalıcı işitme engelli raporu bulunan çocukların; muayene, tetkik ve tedavileri Anatomica tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Projemiz, açıklandığında İstanbul'u kapsamaktaydı. Ancak ülkemizin dört bir köşesinden gelen yoğun talep nedeniyle destek alanımız genişlemiştir.

 

Sizi aramamızı ister misiniz?

Tekrar gösterme. Kapat (x)