RhinolightRhinolight

Rhinolight

Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı? Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı?

Saman Nezlesi (Alerjik Rinit)´nden kurtulmak imkansız mı?

Soğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´daSoğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´da

Soğuk algınlığı tanı ve tedavisi Anatomica´da

Burun estetiği 2Burun estetiği 2

Burun estetiği 2

Lazer Epilasyon kışLazer Epilasyon kış

Lazer Epilasyon kış

Anadolu Yakasında Altunizade Şubesiyle HizmetinizdeAnadolu Yakasında Altunizade Şubesiyle Hizmetinizde

Anadolu Yakasında Altunizade Şubesiyle Hizmetinizde

Doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsinizDoğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz

Doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz

Ses Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizdeSes Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizde

Ses Cerrahı, Ses Terapisti ve Şan Terapisti’nden oluşan Ses Ekibimiz hizmetinizde

Meme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlamaMeme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlama

Meme estetiği operasyonları, meme küçültme, meme büyütme, meme dikleştirme, meme toparlama

Kurumsal

2005 yılında kurulan Anatomica, uzman ekibi ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla Gayrettepe ve Altunizade merkezlerinde KBB, Plastik Cerrahi ve Saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Genişleyen uzman kadrosuyla gücüne güç katan Anatomica, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet veriyor. 

 

Merkezimiz, Kulak Burun Boğaz alanlarının yanı sıra Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanında da dünya standartlarında hizmet sunuyor. Anatomica, başarıyla temsil ettiği Kulak Burun Boğaz alanındaki uzmanlık ve 7/24 hizmet veren KBB acil servisi anlayışının yanı sıra Plastik Cerrahi alanında da estetik kaygılarınızı; konforlu bir ortamda, profesyonel bir yaklaşımla, deneyimli ve yenilikleri takip eden geniş kadrosuyla gidermeyi ve size doğal bir görünüm sunmayı hedefliyor.
 

Uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, farklı ve özgün mimarisi ile Anatomica, dünya standartlarında, kaliteli hizmet anlayışı ile yurtdışından gelen hastalara da etkin hizmet sunuyor. Sağlık ve güzellik anlayışımızı, sizler için daha da ileriye taşıma hedefiyle yola çıktık ve bu yolculuğumuzun sonunda, elde ettiğimiz başarının gururunu sizlerle paylaşmaktayız.
 

Misyonumuz

Anatomica olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede ve en ekonomik koşullarda sunmaktır.
 

Merkezimiz, Türkiye'de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir.  Uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.
 

Vizyonumuz

Kulak Burun Boğaz (KBB) hastaları, günlük rahatsızlıkları için polikliniklere başvuran hastaların yüzde otuz üçünü oluşturmaktadır. Ayrıca gelişen teknoloji ile Plastik Cerrahi & Medikal Estetik uygulamaları gün geçtikçe daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Bu iki alanda uzmanlaşmış olan merkezimiz, uzman ekibiyle uygulamaları geliştirerek sizlere bu hizmetleri daha da etkin şekilde sunma amacındadır. Anatomica'nın hedefi, uzmanlık konuları dalında ilkleri uygulayıp, dünyadaki sayılı branş merkezlerinden biri olmak ve Türkiye'deki sağlık kurumları için örnek oluşturmaktır.
 

Kalite İlkelerimiz

  1. Uzman ekip ve yüksek teknoloji ürünü cihazlarla hizmet vermek.
  2. Hastalık teşhisinde, en hızlı ve güvenilir sonuçları vererek hastalarımıza etkin hizmet sağlamak.
  3. Hastanın sağlığını, konforunu ve ihtiyaçlarını ön planda tutmak.
  4. Ekibimizin kişisel gelişimlerine ve becerilerine katkıda bulunarak sizlere daha iyi hizmet sağlamak.
  5. Gerçekleştirdiğimiz bilimsel çalışmalar ve verdiğimiz eğitimlerle tıp dünyasına yenilikler kazandırmak.
  6. Hastalarımıza, dünya standartlarında hizmet vermek.


Tedavi Birimlerimiz

Anatomica Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi; profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosuyla, Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi bölümleriyle sizlere hizmet vermektedir.
 

Sosyal Sorumluluk

Anatomica’nın Gayrettepe şubesinin açılışı;  24 Ocak 2012’de, sanat, spor, sağlık ve iş dünyasından önemli isimlerin bir araya geldiği törenle yapıldı. Organizasyonda merkez yöneticileri çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attıklarını belirtti.
 

Anatomica, işitme engelli çocuklarımız için düzenlenen birçok projede yer almış olup, Türkiye İşitme ve Konuşma Rehabilitasyon Vakfı (TİV)'in güç ortaklarındandır. Op. Dr. Ömer Cenker ILICALI'nın 2005 yılından bu yana başkanlığını yaptığı TİV, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek,  0-6 yaş işitme engelli çocuk ve ailelerine tam gün eğitim vermektedir. Ataşehir’de 2008’de hizmete giren yeni binasında, 140 işitme engelli çocuğumuza eğitim ve sağlık alanında ücretsiz hizmet veren vakıfta, işaret dili ve sözel dili eğitimi sağlanmaktadır.  
 

Merkezimiz, 24 Ocak 2012'de gerçekleşen Gayrettepe merkezinin açılışında, yürüteceği çok önemli bir sosyal sorumluluk projesini de açıkladı. Söz konusu tarihten itibaren ülkemizde ikamet eden 0-18 yaş arası tüm kalıcı işitme engelli raporu bulunan çocukların; muayene, tetkik ve tedavileri Anatomica tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Projemiz, açıklandığında İstanbul'u kapsamaktaydı, ancak ülkemizin dört bir köşesinden gelen yoğun talep nedeniyle kampanyamız genişletilmiştir.

Sizi aramamızı ister misiniz?

Tekrar gösterme. Kapat (x)