Plastik ve Estetik Cerrahi Kliniği Koordinatörümüze ulaşmak için 0 532 177 12 94 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.
Dudak estetiği Anatomica´daDudak estetiği Anatomica´da

Dudak estetiği Anatomica´da

Dudak Estetiği

Dudak dolgunlaştırma yöntemiyle, artık ince dudakları daha dolgun göstermek, dudak konturunu şekillendirmek mümkün.
 

DUDAK DOLGUNLAŞTIRMA

dudak estetiğiDolgun dudaklar, tarih boyunca güzelliğin ve estetiğin simgesi olmuştur. Bazı kişilerde yapısal olarak bir incelik, bazen de yaşın ilerlemesi, menapoza girme gibi nedenlerle dudaklarda incelme söz konusu olabilmektedir. Bu problem ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemlerle düzeltilebilmektedir. Operatif yöntemlerde dudağa bir başka alandan alınan yağ enjekte edilmektedir. Ancak bu yöntemin kalıcılığının az olması, tekrarlanma gerekliliği, bizi uygulaması çok daha kolay olan dolgu maddelerine yöneltmiştir.
 

Özellikle dudağın kırmızı ve beyaz çizgisi içerine yapılacak enjeksiyonlarla dudak konturları belirgin hale getirilebilir. Yine dudak mukozası ve philtrum içerisine yapılacak enjeksiyonlarla dudağın estetik görünümünde düzelme sağlanır. Dudak estetiğinde, sıklıkla hyaluronik asit içeren dolgular kullanılmakla birlikte yağ enjeksiyonu da tercih edilen yöntemler arasındadır. 

Randevu almak için tıklayınız.
Tarih: 2.2.2017 14:55:00, Editör: Aygün Gönlüşen
Bu sayfayı paylaşmak ister misiniz?

BİLGİ ALMAK İSTER MİSİNİZ? SİZİ HEMEN ARAYALIM!

Uzmanlarımızdan bilgi almak ister misiniz? İletişim bilgilerinizi bırakın, uzmanlarımız sizi detaylı olarak bilgilendirsin.
Adınız *
Soyadınız *
Telefon*
E-posta
*ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.